Türkiye’de Umman Tanıtımı
Umman’da Türkiye Tanıtımı
Hükümetlerle ortak çalışma
Türkiye ve Umman’da iş toplantıları
İstanbul’da Umman Haftası
Ticaret Odası ile İlişkiler
Kültürel etkinlikler
Ticari etkinlikler

Al Jadeed Exchange LLC, Ocak 2000’de Ruwi’deki şirket ofisi ile faaliyete geçmiş olup, şu sıralar Umman Sultanlığı’ndaki en büyük finansal hizmet evlerinden biri olarak derin mükemmelliyetçi yapısı ile çalışmalarına devam ediyor.

Şirket, Umman Merkez Bankası tarafından döviz, döviz ticareti, altın ve döviz ithalatı yapma yetkisine sahiptir.

Muscat Uluslararası Havalimanı’nda Bureau D’change olarak alçakgönüllü bir başlangıçla, 2008 yılında havale işine dönüşen 26 satış noktasına ulaştık ve 2015 yılında toptan döviz ithalat ve ihracatındaki varlığımızı sağlamlaştırdık.

Al Jadeed Travel & Tourism, Umman Sultanlığı’nın önde gelen seyahat acentelerinden biri olarak mükemmellik ruhuna derinlemesine dayanmaktadır.

Profesyonel ekibimiz, seyahat ticaretinde muazzam bir deneyim zenginliği toplamış olup her müşterinin isteklerini karşılayabilecek pozisyondadır.

Seyahatinizin keyif aldığınız aktiviteler, turlar ve gezilerle dolu olmasını sağlamak için siz ve aileniz için benzersiz paketler oluşturabiliriz.

Vize başvurunuz, uçuşlarınız, konaklama, turlar, yemekler ve benzeri her adımda sizinle ilgileniyoruz.
Umman içi ve dışı gezileri sırasında önemli olan şeylere odaklanmanızı sağlayacak perakende, kurumsal seyahat ve konsiyerj hizmetleri sunuyoruz. Sorunsuz, unutulmaz bir seyahat deneyimleri için bir telefon uzağınızdayız.

We use cookies from third party services to offer you a better experience. Read about how we use cookies and how you can control them by clicking Learn More
Learn More